GRD21625375PA
Essentra ComponentsEssentra Components
GRD21625375PA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GRD21625375PA
Producent / marka: Essentra Components
Opis produktu DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GRD21625375PA
Part Number GRD21625375PA Producent Essentra Components
Opis DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66910 pcs Arkusz danych
Seria GRD Grubość płyty 0.090" (2.29mm)
Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 1.625" (41.28mm) Inne nazwy RPC6100
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 HB
Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy - Średnica - Wewnątrz 1.220" (31.00mm)
szczegółowy opis Circular - 1.625" (41.28mm) Grommet 1.220" (31.00mm) Black Kolor Black