27XT3121250
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 27XT3121250
Producent / marka: Essentra Components
Opis produktu BARBED FASTENER 1.420" NYLON BLK
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 27XT3121250
Part Number 27XT3121250 Producent Essentra Components
Opis BARBED FASTENER 1.420" NYLON BLK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 244168 pcs Arkusz danych
Rodzaj Barbed Fastener Seria XT
Nit Długość 1.416" (35.97mm) Średnica nitu -
Inne nazwy RPC6329 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Nylon Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica otworu 0.312" (7.93mm)
głowa Wysokość 0.100" (2.54mm) Średnica główki 0.874" (22.20mm)
Grip Range 0.062" ~ 1.250" (1.58mm ~ 31.75mm) szczegółowy opis Barbed Fastener 0.062" ~ 1.250" (1.58mm ~ 31.75mm) Grip Range Nylon
Kolor Black
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Essentra Components
Opis: NATURAL NYLON 6/6 FIR TREE RIVET
Na stanie: 940983 pcs
Pobieranie: 167207000002.pdf
RFQ
27XT3121000
27XT3121000
Opis: BARBED FASTENER 1.160" NYLON BLK
Na stanie: 407732 pcs
Pobieranie:
RFQ
NR1-M
NR1-M
Producenci: Panduit
Opis: RIVET PUSH 0.370" NYLON NATURAL