27RT187700PPB
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 27RT187700PPB
Producent / marka: Essentra Components
Opis produktu BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 27RT187700PPB
Part Number 27RT187700PPB Producent Essentra Components
Opis BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS, Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 628676 pcs Arkusz danych
Rodzaj Barbed Fastener Seria -
Nit Długość 0.700" (17.78mm) Średnica nitu -
Inne nazwy RPC6333 Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Materiał Nylon Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica otworu 0.188" (4.78mm)
głowa Wysokość 0.065" (1.65mm) Średnica główki 0.300" (7.62mm)
Grip Range 0.125" ~ 0.450" (3.18mm ~ 11.43mm) szczegółowy opis Barbed Fastener 0.125" ~ 0.450" (3.18mm ~ 11.43mm) Grip Range Nylon