CDR32BP471BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP471BFURAB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDR32BP471BFURAB
Producent / marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis produktu CAP CER 470PF 100V BP 1206
Arkusze danych: CDR32BP471BFURAB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CDR32BP471BFURAB
Part Number CDR32BP471BFURAB Producent Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 470PF 100V BP 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5408 pcs Arkusz danych CDR32BP471BFURAB.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy BP
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria Military, MIL-PRF-55681, CDR32
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
cechy - Współczynnik awaryjności R (0.01%)
szczegółowy opis 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Pojemność 470pF