CDR32BP201BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP201BFURAB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDR32BP201BFURAB
Producent / marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis produktu CAP CER 200PF 100V BP 1206
Arkusze danych: CDR32BP201BFURAB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CDR32BP201BFURAB
Part Number CDR32BP201BFURAB Producent Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 200PF 100V BP 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5438 pcs Arkusz danych CDR32BP201BFURAB.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy BP
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria Military, MIL-PRF-55681, CDR32
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności R (0.01%)
szczegółowy opis 200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Pojemność 200pF