CDR31BP680BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP680BFURAB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDR31BP680BFURAB
Producent / marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis produktu CAP CER 68PF 100V BP 0805
Arkusze danych: CDR31BP680BFURAB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CDR31BP680BFURAB
Part Number CDR31BP680BFURAB Producent Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 68PF 100V BP 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5811 pcs Arkusz danych CDR31BP680BFURAB.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.051" (1.30mm) Współczynnik temperaturowy BP
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria Military, MIL-PRF-55681, CDR31
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
cechy - Współczynnik awaryjności R (0.01%)
szczegółowy opis 68pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Pojemność 68pF