VLM60W-12
ERP PowerERP Power
VLM60W-12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VLM60W-12
Producent / marka: ERP Power
Opis produktu 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN
Arkusze danych: VLM60W-12.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VLM60W-12
Part Number VLM60W-12 Producent ERP Power
Opis 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5511 pcs Arkusz danych VLM60W-12.pdf
Napięcie - Wyjście 12V Napięcie - Wejście (Min) 120VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 277VAC Rodzaj Constant Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 4.60" L x 0.75" W x 0.75" H (116.8mm x 19.1mm x 19.1mm) Seria VLM60
oceny IP66 Moc (W) 60W
Inne nazwy 1800-1102 temperatura robocza 90°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy - Wydajność 93%
Ściemnianie - szczegółowy opis 5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 5A Zatwierdzenia CB, CE, cULus