VLB260W-48
ERP PowerERP Power
VLB260W-48 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VLB260W-48
Producent / marka: ERP Power
Opis produktu LED DRIVER CC 120-277VAC 48VDC
Arkusze danych: VLB260W-48.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VLB260W-48
Part Number VLB260W-48 Producent ERP Power
Opis LED DRIVER CC 120-277VAC 48VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1673 pcs Arkusz danych VLB260W-48.pdf
Napięcie - Wyjście 48V Napięcie - Wejście (Min) 120VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 277VAC Rodzaj Constant Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm) Seria VLB260
oceny IP66 Moc (W) 260W
Inne nazwy 1800-1128
VLB260W-48-ND
temperatura robocza 90°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy - Wydajność 93%
Ściemnianie - szczegółowy opis 5.42A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 5.42A Zatwierdzenia CB, CE, cULus