SR1K20M155X
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
SR1K20M155X Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SR1K20M155X
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 33V 800A ENCASED
Arkusze danych: SR1K20M155X.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SR1K20M155X
Part Number SR1K20M155X Producent EPCOS (TDK)
Opis VARISTOR 33V 800A ENCASED Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61695 pcs Arkusz danych SR1K20M155X.pdf
Napięcie warystora (typ) 29.7V Napięcie warystora (maks.) 33V
Seria - Stan RoHS Bulk
Polaryzacja Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch Inne nazwy 495-4367
Orientacja 1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TA)
Liczba portów 26VDC Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 20VAC
Maksymalna V AC 3.0J Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Numer części producenta SR1K20M155X Energia 800A
Opis VARISTOR 33V 800A ENCASED Prąd - przepięcia 36.3V
Pojemność @ Częstotliwość 1.5µF @ 1kHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SR1S14BM474X
SR1S14BM474X
Producenci: EPCOS (TDK)
Opis: VARISTOR 22V 800A RADIAL
Na stanie: 85916 pcs
Pobieranie: SR1S14BM474X.pdf
RFQ
SR1PAAU
SR1PAAU
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC SMART RESET 4PIN 7.5S 6UDFN
Na stanie: 273432 pcs
Pobieranie: SR1PAAU.pdf
RFQ
SR1LARU
SR1LARU
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC SMART RESET 4PIN 6.0S 6UDFN
Pobieranie: SR1LARU.pdf
SR17C-J7
SR17C-J7
Producenci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SENSOR HALL DIGITAL WIRE LEADS
Pobieranie: SR17C-J7.pdf
SR18UB
SR18UB
Producenci: Tripp Lite
Opis: 18U RACK ENCL SERVER CABINET 33"
Na stanie: 144 pcs
Pobieranie: SR18UB.pdf
SR17C-J6
SR17C-J6
Pobieranie: SR17C-J6.pdf
SR1A
SR1A
Producenci: Essentra Components
Opis: SHEET METAL PLUG: 1.000 IN (25.4
Pobieranie:
SR1PBBU
SR1PBBU
Pobieranie: SR1PBBU.pdf
SR1PARU
SR1PARU
Pobieranie: SR1PARU.pdf
SR1HARU
SR1HARU
Opis: IC SMART RESET 4PIN 4.0S 6UDFN
Pobieranie: SR1HARU.pdf
SR1K20M474X
SR1K20M474X
Producenci: EPCOS (TDK)
Opis: VARISTOR 33V 800A RADIAL
Pobieranie: SR1K20M474X.pdf
SR1CARU
SR1CARU
Opis: IC SMART RESET 4PIN 1.5S 6UDFN
Pobieranie: SR1CARU.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...