B82801B0504A050
EPCOSEPCOS
B82801B0504A050 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82801B0504A050
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CURR SENSE XFMR 1:50 SMD
Arkusze danych: B82801B0504A050.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82801B0504A050
Part Number B82801B0504A050 Producent EPCOS
Opis CURR SENSE XFMR 1:50 SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 52690 pcs Arkusz danych B82801B0504A050.pdf
Waga 0.014 oz (0.4g) Rodzaj Invasive
Okazuje Ratio - Podstawowa: Szkoła 1:50 Termination Style Gull Wing
Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm) Seria B82801B
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Inne nazwy 495-4046-1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukcyjność 500µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm) Zakres częstotliwości 50kHz ~ 1MHz
Czas energii (E.T.) - szczegółowy opis 1:50 Current Sense Transformer 50kHz ~ 1MHz 0.8 mOhm Primary, 1.5 Ohm Secondary 500µH Surface Mount
DC Resistance (DCR) 0.8 mOhm Primary, 1.5 Ohm Secondary Współczynnik bieżącej płynności -