B82799S223N1
EPCOSEPCOS
B82799S223N1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82799S223N1
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Arkusze danych: B82799S223N1.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82799S223N1
Part Number B82799S223N1 Producent EPCOS
Opis CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17745 pcs Arkusz danych B82799S223N1.pdf
Napięcie znamionowe - DC 80V Napięcie znamionowe - AC 42V
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria B82799
oceny AEC-Q200 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Horizontal, 4 L-Lead Inne nazwy 495-4418-1
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukcyjność @ Częstotliwość 22µH @ 100kHz
Wysokość (max) 0.126" (3.20mm) Rodzaj filtra Signal Line
cechy - szczegółowy opis 22µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250mA DCR 170 mOhm (Typ)
Oporność DC (DCR) (maks.) 170 mOhm (Typ) Karta Grubość (mm) 250mA