B82791H2601N1
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B82791H2601N1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82791H2601N1
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CMC 6.8MH 600MA 2LN TH
Arkusze danych: B82791H2601N1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82791H2601N1
Part Number B82791H2601N1 Producent EPCOS (TDK)
Opis CMC 6.8MH 600MA 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5883 pcs Arkusz danych B82791H2601N1.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Rozmiar / Wymiar 0.602" L x 0.291" W (15.30mm x 7.40mm)
Seria B82791 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
oceny - Polaryzacja Vertical, 4 PC Pin
Inne nazwy 495-5766-2
B82791H2601N1-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta B82791H2601N1 Indukcyjność @ Częstotliwość -
Wysokość (max) 0.693" (17.60mm) Bezpiecznik Power Line
filtr Kolejność 630 mOhm (Typ) cechy -
Rozszerzony opis 6.8mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 630 mOhm (Typ) Opis CMC 6.8MH 600MA 2LN TH
Oporność DC (DCR) (maks.) 600mA Karta Grubość (mm) 6.8mH @ 10kHz