B82789C0113N002
EPCOSEPCOS
B82789C0113N002 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82789C0113N002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
Arkusze danych: B82789C0113N002.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82789C0113N002
Part Number B82789C0113N002 Producent EPCOS
Opis CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71004 pcs Arkusz danych B82789C0113N002.pdf
Napięcie znamionowe - DC 80V Napięcie znamionowe - AC 42V
Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm) Seria B82789
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Horizontal, 4 L-Lead Inne nazwy 495-4409-2
B82789C 113N 2
B82789C 113N 2
B82789C 113N002
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Indukcyjność @ Częstotliwość 11µH @ 100kHz Wysokość (max) 0.118" (3.00mm)
Rodzaj filtra Signal Line cechy -
szczegółowy opis 11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 250 mOhm Oporność DC (DCR) (maks.) 250 mOhm
Karta Grubość (mm) 300mA Zatwierdzenia -