B82732R2701B030
EPCOSEPCOS
B82732R2701B030 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82732R2701B030
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CMC 39MH 700MA 2LN TH
Arkusze danych: B82732R2701B030.pdf
100 pcs
640 pcs
1280 pcs
2560 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82732R2701B030
Part Number B82732R2701B030 Producent EPCOS
Opis CMC 39MH 700MA 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 82120 pcs Arkusz danych B82732R2701B030.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 0.945" L x 0.650" W (24.00mm x 16.50mm) Seria B82732
oceny - Opakowania Tray
Package / Case Vertical, 4 PC Pin Inne nazwy 495-2781
B82732R2701B 30
B82732R2701B30
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Indukcyjność @ Częstotliwość 39mH @ 10kHz Wysokość (max) 0.925" (23.50mm)
Rodzaj filtra Power Line cechy -
szczegółowy opis 39mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.1 Ohm (Typ) Oporność DC (DCR) (maks.) 1.1 Ohm (Typ)
Karta Grubość (mm) 700mA Zatwierdzenia ENEC, UR, VDE