B82731M2701A030
EPCOSEPCOS
B82731M2701A030 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82731M2701A030
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CMC 27MH 700MA 2LN TH
Arkusze danych: B82731M2701A030.pdf
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82731M2701A030
Part Number B82731M2701A030 Producent EPCOS
Opis CMC 27MH 700MA 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66823 pcs Arkusz danych B82731M2701A030.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm) Seria B82731
oceny - Opakowania Tray
Package / Case Vertical, 4 PC Pin Inne nazwy 495-2767
B82731M2701A 30
B82731M2701A30
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Indukcyjność @ Częstotliwość 27mH @ 10kHz Wysokość (max) 0.807" (20.50mm)
Rodzaj filtra Power Line cechy -
szczegółowy opis 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1 Ohm (Typ) Oporność DC (DCR) (maks.) 1 Ohm (Typ)
Karta Grubość (mm) 700mA Zatwierdzenia ENEC, UR, VDE