B82731H2501A030
EPCOSEPCOS
B82731H2501A030 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82731H2501A030
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CMC 47MH 500MA 2LN TH
Arkusze danych: B82731H2501A030.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82731H2501A030
Part Number B82731H2501A030 Producent EPCOS
Opis CMC 47MH 500MA 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68207 pcs Arkusz danych B82731H2501A030.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm) Seria B82731
oceny - Opakowania Tray
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin Inne nazwy 495-5743
B82731H2501A 30
B82731H2501A30
B82731H2501A30-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Indukcyjność @ Częstotliwość 47mH @ 10kHz Wysokość (max) 0.610" (15.50mm)
Rodzaj filtra Power Line cechy -
szczegółowy opis 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2 Ohm (Typ) Oporność DC (DCR) (maks.) 2 Ohm (Typ)
Karta Grubość (mm) 500mA Zatwierdzenia ENEC, UR, VDE