B82725J2602N040
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82725J2602N040
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CMC 7.5MH 6A 2LN TH
Arkusze danych: B82725J2602N040.pdf
160 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82725J2602N040
Part Number B82725J2602N040 Producent EPCOS
Opis CMC 7.5MH 6A 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14945 pcs Arkusz danych B82725J2602N040.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 1.591" L x 0.846" W (40.40mm x 21.50mm) Seria B82725
oceny - Opakowania Tray
Package / Case Vertical, 4 PC Pin Inne nazwy B82725J2602N 40
B82725J2602N40
B82725J2602N40-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Indukcyjność @ Częstotliwość 7.5mH @ 10kHz Wysokość (max) 1.575" (40.00mm)
Rodzaj filtra Power Line cechy -
szczegółowy opis 7.5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6A DCR 40 mOhm (Typ) Oporność DC (DCR) (maks.) 40 mOhm (Typ)
Karta Grubość (mm) 6A Zatwierdzenia ENEC, UR, VDE