B825620B977K882
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B825620B977K882
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 970UF 10% 880VDC
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 505 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
12 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B825620B977K882
Part Number B825620B977K882 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 970UF 10% 880VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 505 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 880V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie -
Seria B82562 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case -
Inne nazwy B825620B 977K882 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka - szczegółowy opis 970µF Film Capacitor 880V
Pojemność 970µF Aplikacje EMI, RFI Suppression