B82559A0293A020
EPCOSEPCOS
B82559A0293A020 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82559A0293A020
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 29UH 7 MOHM SMD
Arkusze danych: B82559A0293A020.pdf
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82559A0293A020
Part Number B82559A0293A020 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 29UH 7 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21608 pcs Arkusz danych B82559A0293A020.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm)
Zastawianie Shielded Seria ERU20
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-76066-2
B82559A 293 A20
B82559A293A20
B82559A293A20-ND
temperatura robocza -40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 29µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.559" (14.20mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 29µH Shielded Wirewound Inductor 7 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max Obecny - Nasycenie 11A