B82498F3181J001
EPCOSEPCOS
B82498F3181J001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82498F3181J001
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 180NH 340MA 530 MOHM
Arkusze danych: B82498F3181J001.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82498F3181J001
Part Number B82498F3181J001 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 180NH 340MA 530 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 225698 pcs Arkusz danych B82498F3181J001.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 (2012 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 250MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-75357-2
B82498F3181J 1
B82498F3181J1
B82498F3181J1-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz
Indukcyjność 180nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.055" (1.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.05GHz szczegółowy opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 530 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max Aktualna ocena 340mA