B82496C3330G000
EPCOSEPCOS
B82496C3330G000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82496C3330G000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 33NH 350MA 600 MOHM
Arkusze danych: B82496C3330G000.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82496C3330G000
Part Number B82496C3330G000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 33NH 350MA 600 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 296991 pcs Arkusz danych B82496C3330G000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 14 @ 100MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy B82496C3330G
B82496C3330G-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz
Indukcyjność 33nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 3GHz szczegółowy opis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 600 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Aktualna ocena 350mA