B82477R4683M100
EPCOSEPCOS
B82477R4683M100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82477R4683M100
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 68UH 2.65A 85 MOHM SMD
Arkusze danych: B82477R4683M100.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82477R4683M100
Part Number B82477R4683M100 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 2.65A 85 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53474 pcs Arkusz danych B82477R4683M100.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Zastawianie Shielded
Seria B82477R4 oceny AEC-Q200
P @ Częstotliwość - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Nonstandard Inne nazwy 495-75556-1
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 68µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 85 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max
Aktualna ocena 2.8A Obecny - Nasycenie 3.55A