B82477P4684M000
EPCOSEPCOS
B82477P4684M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82477P4684M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 680UH 690MA 1.05 OHM
Arkusze danych: B82477P4684M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82477P4684M000
Part Number B82477P4684M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 680UH 690MA 1.05 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60618 pcs Arkusz danych B82477P4684M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria B82477P4
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-77125-1 temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 680µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 680µH Shielded Wirewound Inductor 690mA 1.05 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max Aktualna ocena 690mA
Obecny - Nasycenie 780mA