B82477P4224M000
EPCOSEPCOS
B82477P4224M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82477P4224M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 220UH 1.24A 305 MOHM
Arkusze danych: B82477P4224M000.pdf
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82477P4224M000
Part Number B82477P4224M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 1.24A 305 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61158 pcs Arkusz danych B82477P4224M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria B82477P4
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-75342-2
B82477P4224M
B82477P4224M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 220µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 220µH Shielded Wirewound Inductor 1.24A 305 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 305 mOhm Max Aktualna ocena 1.24A
Obecny - Nasycenie 1.35A