B82477P2222M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82477P2222M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 7.2A 12 MOHM SMD
Arkusze danych: B82477P2222M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82477P2222M000
Part Number B82477P2222M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 7.2A 12 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69578 pcs Arkusz danych B82477P2222M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria B82477P2
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-77110-6 temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 2.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 7.2A 12 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Aktualna ocena 7.2A
Obecny - Nasycenie 8A