B82477G4474M000
EPCOSEPCOS
B82477G4474M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82477G4474M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 470UH 800MA 790 MOHM
Arkusze danych: B82477G4474M000.pdf
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82477G4474M000
Part Number B82477G4474M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 470UH 800MA 790 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77704 pcs Arkusz danych B82477G4474M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Zastawianie Shielded Seria B82477G4
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-1823-2
495-1823-2-ND
B82477G4474M
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 470µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 790 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 790 mOhm Max Aktualna ocena 800mA
Obecny - Nasycenie 950mA