B82476A1333M000
EPCOSEPCOS
B82476A1333M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82476A1333M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 33UH 2.1A 88 MOHM SMD
Arkusze danych: B82476A1333M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82476A1333M000
Part Number B82476A1333M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 2.1A 88 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86854 pcs Arkusz danych B82476A1333M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Zastawianie Unshielded Seria B82476A1
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-2689-1 temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 88 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max Aktualna ocena 2.1A
Obecny - Nasycenie 2A