B82473M1334K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82473M1334K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM
Arkusze danych: B82473M1334K000.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82473M1334K000
Part Number B82473M1334K000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96212 pcs Arkusz danych B82473M1334K000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Zastawianie Unshielded Seria B82473M1
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy B82473M1334K
B82473M1334K-ND
temperatura robocza -50°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 330µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.26 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.26 Ohm Max Aktualna ocena 400mA
Obecny - Nasycenie 450mA