B82472P6333M000
EPCOSEPCOS
B82472P6333M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82472P6333M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 33UH 1.15A 150 MOHM
Arkusze danych: B82472P6333M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82472P6333M000
Part Number B82472P6333M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 1.15A 150 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79893 pcs Arkusz danych B82472P6333M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Zastawianie Shielded Seria B82472P6
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-77029-1 temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.177" (4.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Aktualna ocena 1.15A
Obecny - Nasycenie 1.05A