B82469G1911M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82469G1911M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 910NH 2A 33 MOHM SMD
Arkusze danych: B82469G1911M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82469G1911M
Part Number B82469G1911M Producent EPCOS
Opis FIXED IND 910NH 2A 33 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5830 pcs Arkusz danych B82469G1911M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Zastawianie Shielded Seria B82469G1
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-4064-1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 910nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 910nH Shielded Wirewound Inductor 2A 33 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm
Aktualna ocena 2A Obecny - Nasycenie -