B82469G1103M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82469G1103M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 10UH 800MA 270 MOHM
Arkusze danych: B82469G1103M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82469G1103M
Part Number B82469G1103M Producent EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 800MA 270 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5063 pcs Arkusz danych B82469G1103M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Zastawianie Shielded Seria B82469G1
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-2715-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 10µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 270 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 270 mOhm
Aktualna ocena 800mA Obecny - Nasycenie 660mA