B82468A4102M
EPCOSEPCOS
B82468A4102M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82468A4102M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 1UH 1.95A 51 MOHM SMD
Arkusze danych: B82468A4102M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82468A4102M
Part Number B82468A4102M Producent EPCOS
Opis FIXED IND 1UH 1.95A 51 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4724 pcs Arkusz danych B82468A4102M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria B82468A4
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-2709-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.055" (1.40mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1.95A 51 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 51 mOhm
Aktualna ocena 1.95A Obecny - Nasycenie 2.7A