B82464Z4223M
EPCOSEPCOS
B82464Z4223M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82464Z4223M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 22UH 2.25A 52 MOHM SMD
Arkusze danych: B82464Z4223M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82464Z4223M
Part Number B82464Z4223M Producent EPCOS
Opis FIXED IND 22UH 2.25A 52 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4378 pcs Arkusz danych B82464Z4223M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Zastawianie Shielded Seria B82464Z4
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-3468-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 22µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.189" (4.80mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.25A 52 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 52 mOhm Max
Aktualna ocena 2.25A Obecny - Nasycenie 2.5A