B82464G2104M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82464G2104M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 100UH 750MA 530 MOHM
Arkusze danych: B82464G2104M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82464G2104M
Part Number B82464G2104M Producent EPCOS
Opis FIXED IND 100UH 750MA 530 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5904 pcs Arkusz danych B82464G2104M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Zastawianie Shielded Seria B82464G2
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy B82464G2104M000 temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 100µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 530 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max
Aktualna ocena 750mA Obecny - Nasycenie 730mA