B82464A4102M000
EPCOSEPCOS
B82464A4102M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82464A4102M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 1UH 7A 9 MOHM SMD
Arkusze danych: B82464A4102M000.pdf
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82464A4102M000
Part Number B82464A4102M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 1UH 7A 9 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67500 pcs Arkusz danych B82464A4102M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Zastawianie Unshielded Seria B82464A4
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 495-2001-2
B82464A4102M
temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 1µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.189" (4.80mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 100kHz szczegółowy opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Aktualna ocena 7A
Obecny - Nasycenie 11A