B82442A1182K000
EPCOSEPCOS
B82442A1182K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82442A1182K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 1.8UH 1.4A 40 MOHM SMD
Arkusze danych: B82442A1182K000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82442A1182K000
Part Number B82442A1182K000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 1.8UH 1.4A 40 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96028 pcs Arkusz danych B82442A1182K000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 2220 (5650 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 10 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy B82442A1182K
B82442A1182K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz
Indukcyjność 1.8µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.209" (5.30mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 47MHz szczegółowy opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 40 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Aktualna ocena 1.4A