B82432T1472K000
EPCOSEPCOS
B82432T1472K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82432T1472K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 800MA 220 MOHM
Arkusze danych: B82432T1472K000.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82432T1472K000
Part Number B82432T1472K000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 4.7UH 800MA 220 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 201912 pcs Arkusz danych B82432T1472K000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 (4532 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 10 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 495-1763-2
B82432T1472K
temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz
Indukcyjność 4.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 40MHz szczegółowy opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 220 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Aktualna ocena 800mA