B82432C1564J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82432C1564J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 560UH 70MA 23 OHM SMD
Arkusze danych: B82432C1564J000.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82432C1564J000
Part Number B82432C1564J000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 560UH 70MA 23 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139324 pcs Arkusz danych B82432C1564J000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 (4532 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 30 @ 796kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy B82432C1564J
B82432C1564J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 560µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 3.5MHz szczegółowy opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 23 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 23 Ohm Max Aktualna ocena 70mA