B82422A3121K100
EPCOSEPCOS
B82422A3121K100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82422A3121K100
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 120NH 400MA 320 MOHM
Arkusze danych: B82422A3121K100.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82422A3121K100
Part Number B82422A3121K100 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 120NH 400MA 320 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 295329 pcs Arkusz danych B82422A3121K100.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 22 @ 30MHz
Opakowania Original-Reel® Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 495-1967-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz
Indukcyjność 120nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 880MHz szczegółowy opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 320 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Aktualna ocena 400mA