B82412A3391J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82412A3391J
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 390NH 260MA 750 MOHM
Arkusze danych: B82412A3391J.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82412A3391J
Part Number B82412A3391J Producent EPCOS
Opis FIXED IND 390NH 260MA 750 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5743 pcs Arkusz danych B82412A3391J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 40 @ 250MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy B82412A3391J000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz Indukcyjność 390nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm) Częstotliwość - samorezonansowa 500MHz
szczegółowy opis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 750 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Aktualna ocena 260mA Obecny - Nasycenie -