B82412A3330J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82412A3330J
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 33NH 540MA 170 MOHM
Arkusze danych: B82412A3330J.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82412A3330J
Part Number B82412A3330J Producent EPCOS
Opis FIXED IND 33NH 540MA 170 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5904 pcs Arkusz danych B82412A3330J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria SIMID
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 65 @ 500MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy B82412A3330J000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 10MHz Indukcyjność 33nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm) Częstotliwość - samorezonansowa 2.2GHz
szczegółowy opis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 170 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Aktualna ocena 540mA Obecny - Nasycenie -