B82144F2683J000
EPCOSEPCOS
B82144F2683J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82144F2683J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH
Arkusze danych: B82144F2683J000.pdf
1500 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82144F2683J000
Part Number B82144F2683J000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 189117 pcs Arkusz danych B82144F2683J000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria LBC
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 79.6kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 495-6809-2
B82144F2683J
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 68µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 6.1MHz szczegółowy opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 350 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Aktualna ocena 1.5A
Obecny - Nasycenie 1.15A