B82144F2334J000
EPCOSEPCOS
B82144F2334J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82144F2334J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 330UH 700MA 1.53 OHM
Arkusze danych: B82144F2334J000.pdf
1500 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82144F2334J000
Part Number B82144F2334J000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 330UH 700MA 1.53 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 180101 pcs Arkusz danych B82144F2334J000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria LBC
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 79.6kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 495-6799-2
B82144F2334J
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 330µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 2.8MHz szczegółowy opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 1.53 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.53 Ohm Max Aktualna ocena 700mA
Obecny - Nasycenie 520mA