B82144B2823J000
EPCOSEPCOS
B82144B2823J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82144B2823J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 82UH 1.4A 400 MOHM TH
Arkusze danych: B82144B2823J000.pdf
1000 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82144B2823J000
Part Number B82144B2823J000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 82UH 1.4A 400 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 220493 pcs Arkusz danych B82144B2823J000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.256" Dia (6.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria LBC
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 79.6kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
Inne nazwy 495-6778-2
B82144B2823J
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 82µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 6MHz szczegółowy opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 400 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Aktualna ocena 1.4A
Obecny - Nasycenie 1.1A