B82144B2104J000
EPCOSEPCOS
B82144B2104J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82144B2104J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 100UH 1.3A 460 MOHM TH
Arkusze danych: B82144B2104J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82144B2104J000
Part Number B82144B2104J000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 100UH 1.3A 460 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103863 pcs Arkusz danych B82144B2104J000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.256" Dia (6.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria LBC
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 79.6kHz
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Radial
Inne nazwy 495-6748-1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 100µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 5.4MHz szczegółowy opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 460 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max Aktualna ocena 1.3A
Obecny - Nasycenie 950mA