B82144A2154J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82144A2154J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 150UH 500MA 900 MOHM
Arkusze danych: B82144A2154J000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82144A2154J000
Part Number B82144A2154J000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 150UH 500MA 900 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 204474 pcs Arkusz danych B82144A2154J000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria LBC
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 796kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy B82144A2154J
B82144A2154J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 150µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 3MHz szczegółowy opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 900 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Aktualna ocena 500mA