B82141B1152K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82141B1152K9
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 670MA 220 MOHM
Arkusze danych: B82141B1152K9.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B82141B1152K9
Part Number B82141B1152K9 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 1.5UH 670MA 220 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4536 pcs Arkusz danych B82141B1152K9.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia (3.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria SBC
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
Inne nazwy B82141B1152K 9
B82141B1152K009
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz Indukcyjność 1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa 155MHz
szczegółowy opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 220 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Aktualna ocena 670mA Obecny - Nasycenie -