B82141A1182K009
EPCOSEPCOS
B82141A1182K009 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82141A1182K009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 1.8UH 660MA 230 MOHM
Arkusze danych: B82141A1182K009.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82141A1182K009
Part Number B82141A1182K009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 1.8UH 660MA 230 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 345726 pcs Arkusz danych B82141A1182K009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Zastawianie Unshielded Seria SBC
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
Inne nazwy B82141A1182K 9
B82141A1182K9
B82141A1182K9-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz
Indukcyjność 1.8µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 145MHz szczegółowy opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 230 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Aktualna ocena 660mA