B82131A5151M000
EPCOSEPCOS
B82131A5151M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82131A5151M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH
Arkusze danych: B82131A5151M000.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82131A5151M000
Part Number B82131A5151M000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112951 pcs Arkusz danych B82131A5151M000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria B82131
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 495-5598-2
B82131A5151M
B82131A5151M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 80µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 22MHz szczegółowy opis 80µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11 Ohm Axial
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Aktualna ocena 150mA