B82111E0000C026
EPCOSEPCOS
B82111E0000C026 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82111E0000C026
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 220UH 500MA 2.6 OHM TH
Arkusze danych: B82111E0000C026.pdf
1000 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82111E0000C026
Part Number B82111E0000C026 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 500MA 2.6 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97542 pcs Arkusz danych B82111E0000C026.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.256" Dia x 1.024" L (6.50mm x 26.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria B82111E
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 495-5594-2
B82111E C 26
B82111EC26
B82111EC26-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 220µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 32MHz szczegółowy opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 2.6 Ohm Axial
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Aktualna ocena 500mA